Zgjidhjet e ekraneve LED

Kompania jonë është një furnizues kryesor global i zgjidhjeve të projekteve të ekranit LED. Ne jemi fokusuar në ekranet LED me ngjyra të plota të brendshme dhe të jashtme.

Ne jemi gjithmonë të përkushtuar të ofrojmë harduer dhe softuer me cilësi të lartë, shërbim të shkëlqyer para-shitjes dhe pas shitjes dhe bashkëpunim të favorshëm për të gjithë klientët.

PRODUKTET TONA

Me dhjetëra linjat tona të prodhimit, ne kemi aftësi shumë të forta prodhuese dhe mbështesim personalizimin e njëhershëm dhe prodhimin e grupeve të vogla. Ne krenohemi që jemi prodhuesi i zgjedhur për një shumëllojshmëri të gjerë ekranesh komplekse LED ose ekrane LED shumë estetike.

Seria e ekranit me qira

 • Shpërndarje e lehtë dhe e hollë, e shpejtë ndaj nxehtësisë
 • E lehtë, çmontohet lehtësisht

Seritë e ekranit fiks

 • Mbështet personalizimin e çdo madhësie, qepje pa probleme
 • Lidhje e thjeshtë e brendshme dhe instalim i lehtë

Seria e ekranit UHD

 • Deri në 4K, 8K rezolucion ultra të lartë
 • Shkalla e rifreskimit jashtëzakonisht e lartë dhe shkallë gri

Seria e ekranit transparent

 • Përshkueshmëria është deri në 85%
 • Ultra e lehtë 7 kg/m3.5, ultra e hollë XNUMX mm

Seria e ekranit të dyshemesë

 • Ndjeshmëri e shpejtë ndërvepruese dhe saktësi e lartë
 • I papërshkueshëm nga uji, me ngarkesë të lartë 2T

Seria e ekranit krijues

 • Mbështet shërbimin e dizajnit të mykut
 • Zhvilloni produkte më kreative
Fotografi virtuale VR e ekranit LED duke përdorur skenën

Personalizojeni ekranin tuaj

Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme për përdorim përfundimtar, duke bashkëpunuar me mijëra klientë të vendeve të ndryshme.

 

- 10+ vjet përvojë në prodhim

– Kuota të çastit për 1 metër katror

– Dërgesa më e shpejtë brenda 24 orëve të punës

prezantimi i ndërmarrjes

Ne i kushtojmë zhvillimit, prodhimit dhe marketingut të produkteve të ekranit LED për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Kompania jonë ka më shumë se 10 vjet përvojë në furnizimin me ekran LED me reputacion të mirë brenda dhe jashtë vendit. Ne i përmbahemi parimit të "integritetit efikas dhe të lartë", të ndjekur në mënyrë rigoroze nga kërkesat e sistemit të cilësisë ISO9001:2015 dhe insistojmë t'u ofrojmë klientëve cilësi të shkëlqyera, çmim të arsyeshëm, shërbim të sinqertë dhe mbështetje të shpejtë teknike. Produktet tona eksportohen mirë në mbi 70 vende, duke mbuluar Azinë, Lindjen e Mesme, Amerikën, Evropën dhe Afrikën. 

Shërbimi OEM dhe ODM

Ne do të kemi një menaxher të dedikuar projekti për të kuptuar nevojat tuaja dhe për të kryer një vlerësim gjithëpërfshirës të projektit, për të dhënë planin dhe këshillat më të mira, për t'ju kursyer më shumë kohë dhe energji dhe për t'ju ofruar një gamë të plotë shërbimesh me një ndalesë.

Procesi i inspektimit

Të gjitha produktet do të inspektohen me kujdes nga tre inspektorë të cilësisë, kontroll i rreptë i cilësisë, i garantuar për të arritur kohën e testimit të plakjes prej 72 orësh e lart.

Certifikim

Sistemi ynë i menaxhimit të cilësisë është i certifikuar ISO9001:2015 dhe mund të sigurohen certifikata shtesë: CE, FCC, ROHS.

Rimbursimet dhe Riporositjet

Nëse produkti ynë nuk është prodhuar sipas specifikimeve të kontratës, ne do ta porosisim atë për ju pa pagesë ose do t'ju ofrojmë një rimbursim të plotë. Për shkak se të gjitha ekranet janë produkte të personalizuara, asnjë arsye për t'u kthyer nuk pranohet.

Pas shitjes shërbimi

Ne do t'u ofrojmë klientëve vizatimet e instalimit të strukturës CAD të të gjitha produkteve të personalizuara, do të trajnojmë përdorimin e softuerit të kontrollit dhe do t'i ndihmojmë klientët të përfundojnë instalimin e ekraneve të ekranit dhe korrigjimin e terminalit.

Shërbim falas në distancë në internet

Për gabime të thjeshta të zakonshme: udhëzime teknike në distancë të ofruara nga mjetet e mesazheve të çastit si telefoni, emaili, softueri në distancë, etj., për të ndihmuar në zgjidhjen e problemeve gjatë përdorimit të pajisjeve.

Nëse jeni gati për të marrë Video Wall LED, do të donim të dëgjonim nga ju!

PARTNER Bashkëpunimi

Ne dhe çdo prodhues i madh i ekranit LED kontrollojmë për të krijuar marrëdhënie të mira bashkëpunimi

lexim i rekomanduar