Решенија за LED дисплеи

Нашата компанија е водечки глобален добавувач на решенија за проекти за LED екран. Се фокусиравме на внатрешни и надворешни LED дисплеи со целосна боја.

Секогаш сме посветени на обезбедување висококвалитетен хардвер и софтвер, одлична претпродажна и пост-продажна услуга и победничка соработка за сите клиенти.

Нашите ПРОИЗВОДИ

Со нашите десетици производни линии, имаме многу силни производствени способности и поддржуваме еднократно прилагодување и производство на мали серии. Се гордееме што сме производител на избор за широк спектар на сложени LED дисплеи или високо естетски LED дисплеи.

Серија за изнајмување екран

 • Лесна и тенка, брза дисипација на топлина
 • Лесен, лесно се расклопува

Фиксна серија на екрани

 • Поддршка за прилагодување на која било големина, беспрекорно шиење
 • Едноставно внатрешно поврзување и лесна инсталација

Серија UHD екрани

 • До 4K, 8K ултра висока резолуција
 • Ултра висока стапка на освежување и сиви тонови

Серии со транспарентен екран

 • Пропустливоста е висока до 85%
 • Ултра лесни 7 кг/м3.5, ултра тенки XNUMX мм

Серија на подни екрани

 • Брзо интерактивно сензорирање и висока точност
 • Водоотпорен, 2T високо носивост

Серија за креативни екрани

 • Поддржете ја услугата за дизајн на мувла
 • Развијте повеќе креативни производи
Виртуелна VR снимка од LED дисплејот со помош на сцената

Прилагодете го вашиот сопствен екран

Ние гарантираме постојан квалитет за крајна употреба, преку партнерство со илјадници клиенти од различни земји.

 

- 10+ години искуство во производството

– Инстант понуди за 1 метар квадратен

– Најбрза испорака во рок од 24 работни часа

воведување на компанија

Ние се посветуваме на развој, производство и маркетинг производи за LED дисплеј за внатрешен и надворешен простор. Нашата компанија има повеќе од 10 години искуство во снабдување со LED дисплеј со добра репутација во земјата и странство. Ние се придржуваме до принципот на „ефикасен и висок интегритет“, строго следен од барањата на системот за квалитет ISO9001:2015 и инсистираме на клиентите да им понудиме одличен квалитет, разумна цена, искрена услуга и брза техничка поддршка. Нашите производи добро се извезуваат во над 70 земји, покривајќи ги Азија, Блискиот Исток, Америка, Европа и Африка. 

Сервис за OEM и ODM

Ќе имаме посветен проектен менаџер за да ги разбере вашите потреби и да спроведе сеопфатна евалуација на проектот, да го даде најдобриот план и совети, да ви заштеди повеќе време и енергија и да ви обезбеди целосен опсег на едношалтерски услуги

Процес на инспекција

Сите производи ќе бидат внимателно проверени од тројца инспектори за квалитет, строга контрола на квалитетот, гарантирано дека ќе го достигнат времето за тестирање на стареење од 72 часа и повеќе.

сертификација

Нашиот систем за управување со квалитет е сертифициран ISO9001:2015, а може да се обезбедат дополнителни сертификати: CE, FCC, ROHS.

Рефундирање и повторни нарачки

Ако нашиот производ не е произведен според спецификациите на договорот, ние повторно ќе го нарачаме за вас бесплатно или ќе ви обезбедиме целосна наплата. Бидејќи сите прикази се приспособени производи, нема причина за враќање не се прифаќа.

По-продажба на услуги

На клиентите ќе им обезбедиме цртежи за инсталација на структурата CAD на сите приспособени производи, ќе ја обучиме употребата на контролен софтвер и ќе им помогнеме на клиентите да ја завршат инсталацијата на екраните на екранот и дебагирањето на терминалите.

Бесплатна услуга преку Интернет на далечина

За вообичаени едноставни дефекти: далечинско техничко водство обезбедено од алатките за инстант пораки како што се телефон, е-пошта, софтвер за далечински управувач итн., за да помогне во решавањето на проблемите при користење на опремата.

Ако сте подготвени да добиете LED видео ѕид, би сакале да слушнеме од вас!

ПАРТНЕР за соработка

Ние и секој голем LED екран ги контролираме производителите да воспоставиме добри односи на соработка

препорачано читање